Powtórz MS? Nie obchodzi mnie alibi, jestem strasznie rozczarowany „, powiedział Jarolim

Jest dla niego wiele kłopotów. Nawet po klęsce w Niemczech poza mikrofonami obiecał, że zrobi wszystko, co możliwe, aby co najmniej drugie miejsce w kwalifikacjach barážové SM w 2018 roku z zespołem wyrwał. Trener Karel Jarolím powiedział to tak autentycznie i wiarygodnie…Im większe rozczarowanie mu się, że nawet po meczu u siebie z Azerbejdżanem. (0: 0) do Czech w piłce nożnej robi to samo – nie wygrana, Bez goli

troll meble dziecięce

to jest trudne do opisania, ale brak zespołu rodzaju pasji, wigoru, niektóre x Factor, dlatego też nie narzuca, nie wygrać?
„nie powiedziałbym pasji…Nie sądzę, że faceci nie chcą, ale prawdą jest, że w niektórych sytuacjach byliśmy przygotowani na to, aby stworzyć obiecującą możliwość brakowało Śr rozpędu prostopadle do przełęczy, w pierwszej połowie było momentów, jak na tyle „.

A w drugiej? Było już czeski punkt widzenia jeszcze gorzej. />

W raporcie wprowadzono siedem zmian w Niemczech.Co doprowadziło do tak drastycznego kroku? />

W raporcie, wśród wielu innych spadł kapitan Marek Suchý i Pavel Kadeřábek.Jak będzie pierwszym po słaba wydajność w Niemczech trudno dostać się z powrotem do zespołu i jak wyglądał drugi rok stabilnej podstawy członkowskim, które nie uruchamia?
„Chłopaki wiedzą, że mogą to być wymieniane, jak sądzę, wzięli go profesjonalnie i przede wszystkim dla nich udał się do graczy z Bundesligi i belgijskiej ligi. Cała kadra jest zrównoważona i jest na wszystkich, jak pokazano. To nie tak, że chcę z zespołem jakoś obracać, ale jak powiedziałem, trzeba jakoś znaleźć coś optymalny i następnie rozpocząć budowę „.

Ty powiedziałeś, że jesteś na etapie poszukiwania i Budowanie zespołu. Teraz sytuacja jest taka, że ​​masz trzy mecze, dwa punkty, z których oba remis można uznać za stratę i kwalifikacje nie idą dobrze.Uznaje się, że można mieć zespół w tej chwili, skierowany bardziej na tym EURO 2020 kwalifikator MS w Rosji okazał się dymisji?
„Szczerze mówiąc, nie podoba mi się taki widok długoterminowego, a zwłaszcza nie dbają o żadnym alibi. Nie chcę tego. Mogę powiedzieć, że jestem strasznie rozczarowany, że walka z Azerbejdżanem nie powiodła się, podobnie jak w Irlandii, mogę zabrać go naprawdę trudne. Nie wiadomo, co się stanie w ciągu dwóch tygodni, więc zaplanować coś dla dwóch lub czterech lat…Dołożymy wszelkich starań, aby to zrobić i potrząsnął punktów, chłopcy na pewno pomaga, gdy wykonują one również w klubach, to jest następnie odzwierciedlenie oraz w zespole „.

Reklamy